شبکه ی تبلیغات

شبکه ی تبلیغات یا AdNetwork چیست؟

بک لینک به صفحه اصلی سایت - نویسنده : کیارش خمسی - ارسال شده در

شبکه ی تبلیغات یا ادنتورک ها ، پلتفرم هایی هستند که آگهی دهندگان و ناشران آگهی های تبلیغاتی را به هم مرتبط میکنند.تبلیغ کنندگان یا آگهی دهندگان تمایل دارند محصول خود را یا خدمات خود را توسط تبلیغات در دیگر سایت های تبلیغاتی نمایش دهند و سایت هایی هستند که روش کسب درآمدی آنها از طریق انتشار تبلیغات دیگران است این تبلیغات را با کمک شبکه ی تبلیغات نمایش میدهند.

چرا از شبکه ی تبلیغات استفاده کنیم ؟ مستقیم هم میتوان به سایت های آگهی پذیر آگهی داد

شبکه ی تبلیغات با استفاده از  جامعه بزرگ آگهی دهنده و ناشرین آگهی ، آگهی هارا در سایت های مختلف میچرخاند تا حد امکان از نمایش تبلیغات تکراری جلوگیری کند تا هم آگهی دهندگان از کیفیت آگهی بهتری برخوردار شوند ، هم ناشرین با کمک بازدید ها و کلیک های بیشتر از تبلیغات کسب در آمد بیشتری کسب کنند.

شبکه ی تبلیغات از خالی ماندن جایگاه تبلیغاتی وبسایت ها جلوگیری میکند و با استفاده بیشتر از تبلیغات همسان یا نیتیو به جای تبلیغات بنری از آزار دهندگی آنها کاسته و به اثر بخشی آنها اضافه میکند.

شبکه تبلیغات چگونه از آگهی دهندگان پول میگیرد و چگونه به ناشران پرداخت میکند؟

شبکه های تبلیغاتی قابلیت متصل شدن به گوگل آنالیتیکس یا هر ابزار اندازه گیری دیگری را دارند و به صورت دقیق تعداد کلیک ها ، تعداد نمایش و.. را اندازه گیری کرده و به همان نسبت از اعتبار آگهی دهنده کاسته و پس از کسر کارمزد به حساب ناشر تبلیغات واریز میکند. همچنین در برخی حالات شبکه ی تبلیغاتی یا adnetwork جایگاه ثابت یک وبسایت را خریداری کرده و پس از قراردادن api در سایت مورد نظر به آگهی دهندگان کلیک ، سفارش یا … میفروشد. برای آشنایی با انواع خدمات تبلیغات دیجیتال رو این لینک کلیک کنید.

درصورتی که به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما داخلی ۱۸

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

کیارش خمسی

میرکیارش خمسی متخصص دیجیتال مارکتینگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

کسب درآمد از اپلیکیشن خود

کسب درآمد از اپلیکیشن خود

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد