سئو سایت فروشگاهی

۴ نکته از مهم ترین عوامل در سئو سایت فروشگاهی

تبلیغات و بازاریابی - نویسنده : کیارش خمسی - ارسال شده در

سئو و تنظیم موتور جستجو از مهم ترین عوامل موثر در یک وبسایت است اما ، سئو سایت فروشگاهی به دلیل ساختار سایت فروشگاهی و همچنین کمتر بودن محتوای تولید شده در صفحات محصول از اهمیت و ظرافت بیشتری نسبت به سایت های دیگر برخوردار است ، در ادامه مقاله ای از ۴ نکته مهم در سئو فروشگاهی و ویدیو مرتبط آن از سایت بک لینکو قرار داده میشود.

برای تاثیر پذیری بیشتر مطلب ، سئو داخلی یا on-page seo را مطالعه کنید.

نکته اول در سئو سایت فروشگاهی : دامین آتوریتی

از آنجا که پیج آتوریتی در صفحاتی که محصول در آنها واقع شده است کار سخت تری نسبت به صفحاتی است که در آنها محتوا ی آموزشی قرار دارد بنابراین بهتر است با تولید محتوا در صفحات کناری و دریافت بک لینک های با کیفیت صفحات محتوای خود را در رتبه ی بالاتری قرارداده و سپس با استفاده از لینک سازی داخلی از این صفحات به صفحات محصول خود امتیاز و شانس خود برای فروش یک محصول از طریق سئو را افزایش دهید

نکته دوم در سئو سایت فروشگاهی : بهینه سازی صفحات محصول

  • با استفاده از صفات تگ های خود را جذاب تر کنید تا آن صفحه در کلمات کلیدی که رقابت بر سر آنها کمتر است ، در رتبه ی بهتری قرارگیرد. به طور مثال میتوانید به جای چادر دو نفره کمپینگ ، از چادر ارزان ضد آب دو نفره کمپینگ استفاده کنید . با این روش میتوانید در صفحات با رقابت کمتر راحت تر بالا بیایید.
  • از A / B تست برای بهتر کردن صفحه محصول خود کمک بگیرید . هرچه بیشتر بتوانید زمانی که کاربر در سایت شما میماند را افزایش دهید و همچنین نسبت کلیک به بازدید میتواند در سئو سایت شما تاثیر گذار باشد.
  • برای مهم ترین و پرفروش ترین و پرسود ترین محصولات خود محتوای بالای هزار کلمه بنویسید .
  • از ۳ تا ۵ دفعه از کلمه کلیدی خود در صفحه محصول استفاده کنید. استفاده بیش از حد ممکن است باعث جریمه شما توسط گوگل شود.

نکته سوم در سئو سایت فروشگاهی : معماری سایت

معماری سایت به اندازه کافی در تمامی سایت ها اهمیت دارد اما در سایت های فروشگاهی اهمیت آن دو چندان میشود چون شما باید به نحوی معماری سایت را انجام دهید که مشتری با حدود ۳ کلیک به صفحه محصول برسد . هر چه معماری شما پیچیده تر باشد کار برای سئو سایت شما سخت تر میشود.

نکته چهارم در سئو سایت فروشگاهی : اندازه URL کوتاه تر

به صفحات قبلی خود دست نزنید ! این کار ممکن است که به شدت ، به شما ضربه بزند اما سعی کنید در صفحات جدید خود تاریخ ، کلمات نامفهوم و غیره را حذف کرده و یک ساختار URL منظم داشته باشید

این موارد خلاصه ای از ویدیو ی زیر در مورد سئو سایت فروشگاهی بود اگر همچنان موضوع برای شما نامفهوم است میتوانید از ویدیوی زیر استفاده کنید.

 

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کیارش خمسی

میرکیارش خمسی متخصص دیجیتال مارکتینگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آموزش تبدیل فایل صوتی و ویدیویی به متن

چگونه فایل های ویدیویی و صوتی را به متن تبدیل کنیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد