سئو برای یاهو و بینگ

تنظیم موتور جستجو و سئو برای یاهو و بینگ

تبلیغات و بازاریابی - نویسنده : کیارش خمسی - ارسال شده در

سئو ، در ذهن بعضی ها معادل تنظیم برای موتور جستجوی گوگل نقش گرفته است اما حقیقت این است که موتور های جستجوی دیگر و سئو برای یاهو و بینگ و دیگر موتور های جستجو مساله ای است که باید به آن توجه شود ، در این مقاله به این میپردازیم که ” چرا برای دیگر موتور ها جستجو نیز باید سئو انجام بدهیم ؟ ” و ” مزایا و برتری ها و ضعف های سئو برای یاهو و بینگ کدامند؟ ”

درصد ترافیک سرچ در گوگل ، یاهو ، بینگ و دیگر موتور های جستجو

حدود ۷۵ درصد از حجم سرچ جهانی در اختیار گوگل قرار دارد و مطمئنا سئو کردن وبسایت برای آن ارزش و اهمیت بیشتری دارد اما ، موتور های جستجو یاهو ، بینگ و بایدو هرکدام از بین ۵ تا ۱۰ درصد بازار را در اختیار دارند و از نظر قرار گرفتن در رتبه های بالای سرچ الگوریتم های بسیار ساده تری نسبت به گوگل دارند.

اهمیت بررسی دو موتور جستجوی یاهو و بینگ به این دلیل است که یاهو بر اساس بینگ تصمیم گرفته و پارامتر های دیگری را دخیل میکند.

چگونه در بینگ و یاهو رتبه بهتری بگیریم؟

سئو وبسایت در یاهو

۱. وبسایت خود را در بینگ وبمستر ثبت کنید

بینگ به قدرت و سرعت گوگل صفحات اینترنت را کراول نمیکند ، با ثبت وبسایت خود در بینگ به سئو برای یاهو و بینگ وبسایت خود کمک کنید.

۲. استفاده از کلمات کلیدی دقیق در متن خود

برخلاف گوگل که با استفاده از الگوریتم های مختلف خود صفحات وبسایت ها را بررسی کرده و به صورت هوشمندانه تر عمل میکند و نیاز به تکرار کلمه کلیدی برای آن نیست ، یاهو و بینگ همچنان نیاز به این دارند تا کلمات کلیدی مورد نظر را در متن خود بگنجانید. فقط باید دقت داشته باشید که این کار را بیشتر از حد انجام ندهید چون از آن طرف بوم افتاده و توسط گوگل جریمه خواهید شد.

۳.استفاده از کلمات کلیدی و متن مرتبط در تایتل سئو

بدون زیاده روی در استفاده در کلمات کلیدی در سئو تایتل خود ، بخش مهم و مرتبط متن که شامل کلمه کلیدی است را در نمایش موتور جستجوی خود بگنجانید.

همچنین برای یاهو تگ های H1 و H2 اهمیت زیادی دارند ، سعی کنید در بعضی از تیتر های خود کلمات کلیدی را بگنجانید.

۴. امتیاز مثبت شبکه های اجتماعی در سئو برای یاهو و بینگ

بر خلاف گوگل که استراتژی خود را مبهم نگه داشته و به صورت جزئی اشاره میکند که کدام مورد برای گوگل مهم تر است ، اما بینگ به صراحت اعلام کرده که فعالیت در شبکه های اجتماعی سیگنال مثبتی برای وبسایت ها است و به آن توجه ویژه ای دارد.سئو برای بینگ

چرا در کنار گوگل برای سئو وبسایتمان در بینگ و یاهو نیز تلاش کنیم؟

رقابت بر سر قرار گیری در صفحات گوگل به شدت زیاد است و بیزنس ها مبالغ زیادی را خرج بالا بودن و بالا ماندن در گوگل میکنند در صورتی که در بینگ و یاهو به این شکل نیست و بسیار ساده تر میتوانید در جایگاه های بالاتر قرار بگیرید. بهترین استراتژی این است که حدود ۷۰ درصد وقت خود را صرف سئو برای گوگل و ۳۰ درصد باقی مانده را صرف این دو موتور جستجو کنید.

نکته بسیار مهم سئو برای یاهو و بینگ

سئو برای بینگ

با توجه به آنکه بینگ به تعداد بک لینک اهمیت میدهد ، شما میتوانید حدود ۲۰ بک لینک در ماه برای وبسایت خود درست کنید که در کنار آنکه رشد ترافیک از سمت بینگ را داشته باشید از طرف گوگل نیز جریمه نشوید. سعی کنید در تایتل ها ، در سئو تایتل و .. کلمات کلیدی را چند دفعه بگنجانید ولی در آن زیاده روی نکنید تا گوگل شما را جریمه کند.

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کیارش خمسی

میرکیارش خمسی متخصص دیجیتال مارکتینگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آموزش تبدیل فایل صوتی و ویدیویی به متن

چگونه فایل های ویدیویی و صوتی را به متن تبدیل کنیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد