انتخاب کلمه کلیدی

انتخاب کلمه کلیدی ، چگونه نوشته های خود را بر اساس سئو تگ گذاری کنیم؟

تبلیغات و بازاریابی - نویسنده : کیارش خمسی - ارسال شده در

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که نوشته های خود را چگونه نوشته های خود را بر اساس سئو تگ گذاری کنیم؟ یا چگونه از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنیم ؟ یا چگونه یک مطلب در چند کلمه کلیدی در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرد؟ چه فاکتور هایی در انتخاب کلمه کلیدی دخیل هستند؟

حقیقت این است که کلمات کلیدی تک کلمه ای و دو کلمه ای عموما رقابت سختی دارند و برنده شدن در این کلمات کلیدی در ابتدا بسیار سخت به نظر میرسد . گوگل به قدرت و قدمت سایت های تولید محتوا اهمیت میدهد و تولیدکننده ی محتوا را در نظر میگیرد. کلمات کلیدی سه تا پنج تایی بهترین کلمات کلیدی هستند ، چرا که علاوه بر تخصصی تر شدن موضوع سرچ از رقابت برسر آن کلمه ی کلیدی کاسته میشود. همچنین از ۵ کلمه بیشتر به شدت از مخاطبین آن کلمه کاسته شده و ارزش کارکردن روی خود را از دست میدهد.

عوامل موثر در انتخاب کلمه کلیدی برای یک سایت تازه تاسیس

  • تعداد محتوای ایندکس شده در گوگل در مورد آن کلمه کلیدی
  • رقابت بر سر کلمه کلیدی موردنظر و رقبای حاضر شده در سرچ
  • تعداد سرچ های انجام شده در مورد آن کلمه کلیدی

عواملی هستند که در انتخاب کلمه کلیدی دخیل اند. اگر سایتی بتواند در مجموعه ای از کلمات کلیدی ۳ تا ۵ کلمه ای رتبه ی خوبی کسب کند میتواند کم کم وارد قلمرو کلمات یک و دو کلمه ای شود .

اگر در گوگل مرکبات را سرچ کنید ۳۲ میلیون نتیجه ی جستجو یافت میشود ! اگر انواع مرکبات را سرچ کنید حدود ۲ میلیون نتیجه ی جستجو یافت میشود و اگر چه میوه هایی جز مرکبات هستند را سرچ کنید حدود ۶۰۰ هزار نتیجه یافت میشود . پس بهتر است هنگامی که تازه کار هستید به جنگ ۶۰۰ هزار محتوا بروید تا ۳۲ میلیون محتوا !

همچنین اگر کلمه کلیدی ای پیدا کردید که هیچ یک از سایت های معتبر روی آن دست نگذاشته اند ، درنگ نکرده و یک محتوای جذاب با استفاده از ترجمه ، دانش خود یا کتاب های مربوطه تولید کنید.

چرا باید پس از انتخاب کلمه کلیدی تگ گذاری کنیم؟

درست است که کلمه ی کلیدی با استفاده از موارد بالا انتخاب میشود و اگر انتخاب کلمه کلیدی اصولی انجام شود ، با استفاده از اصول تحقیق کلمات کلیدی انجام میشود اما حقیقت این است که هیچکس صد در صد الگوریتم های گوگل را نمیداند .

با استفاده از تگ گذاری مرتبط با مطلب شما ، این شانس به شما داده میشود اگر نتوانستید در کلمه کلیدی اصلی خود ، یا هم خانواده آن در گوگل رتبه کسب کنید با استفاده از تگ گذاری یک کلمه کلیدی دیگر از موضوع بحث خود را وارد صفحه اول گوگل بکنید.

پس از آن که بعد از مدتی ترافیک به سمت شما روانه شد ، جسور تر عمل کرده و کلمات کلیدی پر رقیب را هدف بگیرید . شما هرچه دامنه قدیمی تر و محتوای تولید شده ی بیشتری داشته باشید گوگل و دیگر موتور های جستجو به شما احترام بیشتری خواهند گذاشت.

جهت مشاوره و راهنمایی در ساخت کمپین تبلیغاتی با ما تماس بگیرید. اگر میخواهید مقاله مفصل تری درمورد انتخاب کلمات کلیدی بخوانید کلیک کنید.

تماس با ما داخلی ۱۸

 

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

کیارش خمسی

میرکیارش خمسی متخصص دیجیتال مارکتینگ

۲ دیدگاه در رابطه با “انتخاب کلمه کلیدی ، چگونه نوشته های خود را بر اساس سئو تگ گذاری کنیم؟
  1. فید بک : سئو چیست؟ در سرچ گوگل برتر باشید - وبلاگ هایپراد ( شبکه هوشمند تبلیغات)

  2. فید بک : سئو داخلی - سئو محتوایی و سئو ساختاری - وبلاگ هایپراد | Hiperad Adnetwork

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آموزش تبدیل فایل صوتی و ویدیویی به متن

چگونه فایل های ویدیویی و صوتی را به متن تبدیل کنیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد