افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت

۴ روش برای افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت شما

تبلیغات و بازاریابی - نویسنده : نازیتا فضل‌خواه - ارسال شده در

 ‌افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت و SEO

شما می توانید برای افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت خود یک شرکت را برای انجام دادن این کار استخدام کنید تا تعداد مخاطب شما را روزانه افزایش دهد  ولی این کار را خودتان هم می توانید انجام دهید فقط کافیست گره هدف خود را مشخص کنید.

زمانی که گروه مخاطب خود را پیدا کردید، شاهد این خواهید بود که به سرعت ترافیک سایتتان افزایش می یابد.

 1. اگر کارتان را به درستی و به طور هوشمندانه انجام دهید می توانید گروه هدف سایت خودتان را پیدا کنید که محتوای شما را بخوانند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.
 2. حقیقت گفته شده در بالا یک متریک تعامل است که گوگل  برای رتبه دادن به  وب سایت شما در نتیجه جست و جو در موتور های جست و جوگر  (SERPs) استفاده می کند. هرمقدار مخاطب شما زمان بیشتری را در سایت و به خواندن مطالب بگذراند و آن ها را به اشتراک  بگذارد وب سایت شما در (SERPs) افزایش پیدا می کند و ترافیک بیشتری می گیرید.
 3. زمانی که محتوای سایت به طور مداوم به روز شود و بهترین منبع برای مخاطب هدف باشد، باعث برگشت دوباره و اعتماد مخاطب می شوید.

برای درک بهتر این مطالب مقاله زیر را مطالعه کنید.

Inbound marketing چیست؟

به هر تکنولوژی و یا استراتژی که مشتری را به سمت وب سایت و آگهی شما سوق دهد Inbound Marketing  گفته می شودکه می تواند از طریق پست مطب در بلاگ، مقاله و با از طریق شبکه های اجتماعی، سئو و برندینگ انجام گیرد.

(Outbound marketing) یک روش سنتی است که از طریق ایمیل مارکتینگ و تله مارکتینگ صورت می گیرد. )در واقع Inbound Marketing  برای وب سایت هایی ایده آل است که گروه هدف خاص دارند که یکی دیگر از ویژگی ها ی  Inbound Marketingآن این است که تلاشی برای جذب مخاطب نمی کند. Inbound Marketing در واقع جایگاه SEPR را افزایش می دهد و باعث افزایش ترافیک سایت می شود. یکی از انواع بازاریابی درونگرا بازاریابی محتوایی است.

افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت با محتوا و بلاگینگ

الگوریتم های جست و جو در ده های اخیر تغییر کرده است. کلیدواژه هنوز مفید است اما به چیز هایی بیشتری نیاز داریم تا در SERP رشد کنیم. طبق تحقیقاتی که انجام شده متریک هایی که باعث  افزایش رتبه سایت می شود موارد زیر می باشد.

 • ترافیک
 • زمان گذرانده شده در سایت توسط مخاطب
 • ظاهر صفحه
 • Bounce Rate

SEO 

در توضیح SEO به دو واژه   ON-PAGE SEO که شامل مواری مانند انتخاب کلیدواژه  و OFF-PAGE SEO به معنای تکنیک های بهبود رتبه SERP می باشد.

On-page SEO:عنوان هر موضوعی باید به صورت کلید واژه  اصلی مقاله در پاراگراف اول آورده شود. همچنین عنوان هر پست باید در URL بلاگ هم لحاظ شود.

اما چه طور کلیدواژه ی مناسب را انتخاب کنیم؟

راه ها و ابزارهای زیادی وجود دارد که یکی از این  ابزارها گوگل ترندز می باشد. زمانی که از این ابزار استفاده می کنید از کلید واژه هایی استفاده نمایید که فکر می کنید به توصیف بهتری از کار می پردازد و یا از سوال هایی کمک بگیرید که مخاطبان شما قبلا آن ها را در موتور های جست و جو،جست و جو کرده اند و بررسی کنید که چند بار آن سوال جست و جو شده است.

یک لیست از کلیدواژه های مورد نیاز خود درست کنید و سپس از گوگل ترندز استفاده کنید و ببنید کدام یک از آنها بیشترین تعداد جست و جو را به خود اختصاص داده است.کلیدواژه یکی از مهمترین ابزار این کار است و با دقت در انتخاب کلید واژه  افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت را شاهد باشید

روش اول: افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت با کمپین های همسان

تبلیغات همسان می تواند محتوا را هدف گذاری کند و به مخاطب خود و علایق آن ها دسترسی داشته باشید. نشان دادن محتوا به صورت تبلیغات همسان بسیار بهتر از تبلیغات بنری است به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کار ها از این نوع تبلیغ استفاده می کنند چون آگاهی  و شناخت برند شما را افزایش می دهد. اگر به درستی انجام شود نه فقط در افزایش آگاهی از برند بلکه  در فروش و وفاداری مخاطب نسبت به برند شما تاثیز به سزایی د ارد. استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام- فیسبوک توییتر و پینترس دید بهتری نسبت به سایت شما خواهد داد و می توانید تبلیغاتی با محتوای مورد علاقه مخاطب خود در اختیار آنها قرار دهید.

روش دوم: کانال های اجتماعی را بر اساس دانش خود از مخاطبان خود انتخاب کنید.

به طور خلاصه شما باید بدانید:

 • کدام برنامه ها و شبکه های اجتماعی مورد استفاده مشتریان شما هستند.
 • چه چیز می خواهند در این شبکه های اجتماعی انجام دهند (چرا آنها در آنجا هستند؟)

ممکن است که مخاطب هدف شما در فیس بوک و توییتر باشد. اما اگر از فیس بوک به طور کلی برای برقراری ارتباط با دوستان خود و از  توییتر برای همکاری با همتایان خود استفاده می کند، ممکن است بر روی نوع تبلیغات مورد نظر شما تاثیر بگذارد.

برنامه ها و شبکه هاب اجتماعی نیز تخصص خاص خود را دارند.

برای مثال، Pinterest و Instagram، مکانهای ایده آل برای تبلیغاتی هستند که محصولاتشان بصری باشد. پس چگونه می توانید از تبلیغات رسانه های اجتماعی برای به دست آوردن ترافیک بهتر استفاده کنید؟

 

گام ۱: یک صفحه فرود درست کنید.

برای نشان دادن محتوای سایت خود به یک صفحه فرود نیاز دارید  هدف این است که بازدیدکنندگان جدید ، برای دریافت خبرنامه یا پستهای جدید وبلاگ ثبت نام کنند، بنابراین  امکان بیشتری برای بازگشت به سایت و در تماس بودن با برند شما وجود دارد .

گام ۲: تبلیغات خود را  با دقت طراحی کنید!

اشتباهی که باعث می شود مشتریان از برند شما دور شوند  زمانی است که آگهی در رسانه های اجتماعی به صورت بصری با صفحه اصلی مطابقت ندارد در حالی که باید با هم هماهنگی داشته باشند. در غیر این صورت، مخاطب خود را گیج می کند و مخاطب فکر می کند که در جای اشتباه قرار دارد یا اینکه می خواهید او را اذیت کنید. پس اطمینان حاصل کنید که تصاویر، فونت، رنگ ها و همه موارد مطابق با محتوای سایت شما است.

گام ۳: از دیگران کمک بگیرید و بررسی کنید و افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت را شاهد باشید

سعی کنید آگهی  و صفحه اصلی خود را ببینید. ببینید چگونه یک آگهی ، افراد را به سمت صفحه شما می کشاند. سعی کنید از افراد دیگر کمک بخواهد تا نظرات خود را برای داشتن نتیجه بهتر بدهند تا در صورت امکان نتایج حتی بهتر را دریافت کنید.

روش سوم: بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید.

گام ۱: ارتباط داشتن محتوا مهمترین عامل است.

کلمات کلیدی را انتخاب کنید که بسیار مرتبط با  فروش محصول و یا آنچه ارائه می دهید باشد. این کار به شما یک PPC click-through-rate  بهتر می دهد.

 

گام ۲: از ترکیبی از کلمات کلیدی محبوب و خاص استفاده کنید.

کلمات کلیدی که اغلب جستجو می شوند را انتخاب کنید و از استفاده از کلمات کلیدی طولانی که اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند اجنتاب کنید. کلمات کلیدی طولانی مزیت رقابتی کمتری دارد.

 

گام ۳: چندین بار تست و آزمایش کنید.

ببینید که چه کلمات کلیدی در کمپین های PPC بهتر عمل می کنند لیست کلمات کلیدی شما باید با گذشت زمان رشد کند و تکامل یابد و  هر زمان  از هر کدام از آن ها نتایجی به دست نمی آوردید، آن را کنار بگذارید!

 

گام ۴: فراموش نکنید که صفحه های فرود خود را مورد آزمون قرار دهید تا بهترین نتیجه را برای افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت ببینید.

از آزمون A/B تست برای بهینه سازی صفحه فرود کمپین های PPC  برای نرخ تبدیل بهتر استفاده کنید. حتی اگر تنها تغییری که شما می خواهید در حال حاضر افزایش ترافیک است، طراحی درست و کپیرایتینگ خوب می تواند تاثیر بزرگی در موفقیت کمپین PPC شما داشته باشد.

روش چهارم: هر روز از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

شما حتی می توانید از رسانه های اجتماعی به عنوان مبنایی برای قراردادن یک پست جدید استفاده کنید در این روش شانس بالا دارید که افراد با دیدن پست شما  آن را ریتوییت یا دوباره به اشتراک می گذارند و باعث افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت شما خواهد شد.

چند بار در هفته، شما می توانید لینک ها را به محتوای جدید خود ارسال کنید. همچنین می توانید محتوای افراد دیگر را به اشتراک بگذارید وقتی پست های دیگران را به اشتراک می گذارید به نفع شما است چون آن ها هم  محتوای شما را به اشتراک می گذارند ،به دلیل اینکه شما یک رابطه واقعی ایجاد کرده اید و شبکه  شما به تدریج از اینفلوئنسرها و کاربران افزایش یافته است و افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت خود شوید

در آخر با جمع‌آوری اطلاعات لازم و شناخت مخاطبان خود و رعایت موارد بالا می توانید باعث افزایش ترافیک سایت  و  بهبود سئو شوید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،

نازیتا فضل‌خواه

نازیتا هستم و در حال حاضر روی محتوای سایت هایپراد و کانگرو کار می کنم.

۱۵ دیدگاه در رابطه با “۴ روش برای افزایش ترافیک ‌وب‌ سایت شما
 1. فید بک : Homepage

 2. צימרים בצפון
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۶:۴۲ ب٫ظ

  thank you a good deal this site is actually proper along
  with relaxed

 3. פרסום וילות
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۱:۳۰ ق٫ظ

  thanks a lot a great deal this website can be conventional and relaxed

 4. https://forum.lapostemobile.fr/questions/1958249-suite-questions-reponse
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۶:۲۵ ق٫ظ

  I’m really enjoying the theme/design of your website.
  Do you ever run into any internet browser compatibility issues?
  A number of my blog audience have complained about my site not operating correctly in Explorer
  but looks great in Chrome. Do you have any tips to help
  fix this issue?

 5. şirinevler escort
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۳:۲۶ ق٫ظ

  I think the admin of this web site is really working hard in favor of his
  web page, because here every data is quality based
  information.

 6. فید بک : انتخاب کلمه کلیدی ، چگونه نوشته های خود را بر اساس سئو تگ گذاری کنیم؟ - وبلاگ هایپراد

 7. dans
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۸:۱۸ ب٫ظ

  You actually make it appear really easy with your presentation however I find
  this topic to be really something which I believe I would never
  understand. It seems too complex and extremely huge for me.

  I’m having a look ahead on your next post, I will attempt to get the hold of it!

 8. וילות למסיבות
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۵:۱۷ ق٫ظ

  appreciate it a great deal this web site is actually proper
  and laid-back

 9. פרסום צימרים
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۱۰:۲۷ ق٫ظ

  thanks a whole lot this site is professional and also simple

 10. 0loft
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۸:۲۴ ق٫ظ

  appreciate it lots this excellent website is elegant plus laid-back

 11. נערות ליווי
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۱۰:۲۴ ب٫ظ

  “We will need to build to a different crescendo, cheri,” he said.
  “And then we should have an ending that will be as none before.”

  His smile was decadent, his eyes were filled with lust, along
  with the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
  I used to be feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.

  I felt the top of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy,
  and I want to him to thrust into me hard. Instead he retracted and slid his hardness back nearly my clit.

  I’m aching to have him inside, and I could tell that his need to push that wonderful hard cock inside me was growing.
  His moans grew to suit mine, and I knew the sense of my wet pussy lips on the head of his cock was getting an excessive amount
  for both of us.

  “Permit finale begin,” he said, and hubby slid the top of his cock inside me.

  The two of us gasped while he held his cock there for the moment.
  I contracted my pussy in order to him further
  inside, anf the husband threw his return within the sensation. Inch by excruciating inch he pushed his cock inside me, and every time I squeezed my pussy around him.
  His cock felt wonderful since it filled me, but I need to all of it inside me.
  I rolled sideways and rested my leg against his shoulder, and he plunged his cock right in.

 12. christmas light projector
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۸:۲۵ ب٫ظ

  Hey there! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?

  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no
  backup. Do you have any methods to prevent hackers?

 13. וילות למסיבות
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۳:۲۰ ب٫ظ

  thanks a lot this excellent website is definitely official along with laid-back

 14. 0loft
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۱:۰۶ ق٫ظ

  cheers a great deal this amazing site is proper and casual

 15. פרסום צימרים
  ۱۱ دی ۱۳۴۸ — ۱۰:۴۱ ق٫ظ

  many thanks a great deal this amazing site is conventional in addition to casual

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آموزش تبدیل فایل صوتی و ویدیویی به متن

چگونه فایل های ویدیویی و صوتی را به متن تبدیل کنیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد