تبادل لینک برای سئو

آیا تبادل لینک برای سئو سایت مفید است؟

تبلیغات و بازاریابی - نویسنده : کیارش خمسی - ارسال شده در

آیا تبادل لینک برای سئو سایت مفید است؟ اگر دنبال جواب کوتاه میگردید باید بگویم : خیر! ، اما اگر میخواهید دلایل آن را بدانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

لینک سازی و اهمیت آن در سئو

یکی از مهم ترین بحث های سئو گرفتن لینک از سایت های معتبر و با کیفیت و همین طور لینک سازی داخلی و خارجی در وبسایت شما به جهت درک بهتر محتوا میباشد. یکی از فاکتور هایی که گوگل و دیگر موتور های جستجو به آن در رتبه دهی پیچ و سایت یا به زبان دیگر دامین آتوریتی و پیج آتوریتی هستند. با بالا رفتن تعداد بک لینک های با کیفیت به یک URL مشخص و همچنین به صفحات آن دامنه ، شانس بالاتری در قرار گرفتن در رتبه های بالاتر موتور های جستجو در اختیار آن سایت و صفحات آن سایت قرار میگیرد.

لینک سازی در سئو

تبادل لینک یا لینک دو طرفه برای سئو

تبادل لینک بین دو سایت یا همچنین تبادل لینک به صورت زنجیروار از طرف گوگل جزو تکنیک های کلاه سیاه شناخته است و در صورت شناسایی ممکن است باعث جریمه سایت بشود ، از طرفی بعضی از صاحبان وبسایت ها تصور میکنند تنها خریداری لینک انبوه از خط قرمز های گوگل است اما حقیقت چیز دیگری است.

در مقابل لینک سازی یک طرفه و ارگانیک ، لینک سازی درشبکه های اجتماعی و تولید محتوای باکیفیت و بازاریابی محتوایی میتواند برای شما موثر واقع شود.

درصورتی که میخواهید وبسایت های خود ، وبسایت دوستان و … را به صورت دو طرفه در سایت ها قرار دهید با استفاده از لینک نوفالو میتوانید از جریمه شدن خود جلوگیری کنید ، درواقع تبادل لینک میتواند نحوی از ریفرال مارکتینگ یا بازاریابی ارجاعی باشد. همچنین میتوانید با رپورتاژ متقابل به وبسایت های یکدیگر کمک کنید.

به طور خلاصه میتوان گفت: نه تنها تبادل لینک برای سئو مفید نیست بلکه اگر درست انجام نشود میتواند به ضرر شما نیز عمل کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ،

کیارش خمسی

میرکیارش خمسی متخصص دیجیتال مارکتینگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آموزش تبدیل فایل صوتی و ویدیویی به متن

چگونه فایل های ویدیویی و صوتی را به متن تبدیل کنیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد