آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - نویسنده : کیارش خمسی - ارسال شده در

سوال های اصلی یک کسب و کار در زمینه سئو این است که ”  آیا به سئوکار نیاز داریم؟ ” “چرا به سئوکار نیاز داریم؟” “آیا سئو سایت سخت است؟” “آیا میتوانیم سئو سایت خودمان را انجام دهیم؟” جواب این سوالات همه بله است هم خیر! در ادامه ی مطلب به بررسی این موضوع میپردازیم.

مرور سئو : سئو چیست؟

سئو مجموعه ای از کار هایی است که برروی سایت و خارج از آن انجام میشود که صفحات وبسایت در جایگاه های بهتری در موتور های جستجو از جمله گوگل قرار بگیرند. این موارد به صورت واضح در اینترنت بیان شده به زبان های فارسی و انگلیسی مقالاتی در مورد آن نوشته شده و میتوانید از آنها یادبگیرید. ویدیو های یوتیوب را نگاه کرده ، از سایت های آموزشی سئو استفاده کرده و پادکست گوش کنید. لینک سازی ، سئو محتوایی و… از موارد سئو هستند.

سئو وبسایت توسط خودمان

مزایای سئو توسط خودمان

شاید از خودتان بپرسید که وقتی خودمان میتوانیم یاد بگیرم آیا به سئوکار نیاز داریم؟ جواب سوال این است اگر وقت و زمان مناسب برای آزمون خطا در یک وبسایت کناری را دارید میتوانید خودتان امور سئویی سایت خود را انجام دهید ، راهنمای سرچ کنسول را مطالعه کرده به هشدار های آن توجه کنید. ( برای اطلاعات بیشتر درمورد سرچ کنسول کلیک کنید ).

کلمات کلیدی را طبق ابزار های موجود پیدا کرده ، چندین محتوای خوب تولید کرده و به تدریج روش های بهبود آن را یاد بگیرید. افزونه های مناسب را برای CMS خود نصب کرده و موارد سئو آن پیج را از روی آن چک کنید . همچنین به صورت جزئی HTML را یاد گرفته و طرز کار Meta Tag را یاد بگیرید. الگوریتم های گوگل و دیگر موتور های جستجو مثل یاهو و بینگ را شناخته و با توجه به آن ها سایت خود را برای موتور های جستجو تنظیم کنید .

چگونه خودمان وبسایتمان را سئو کنیم

معایب سئو توسط خودمان

اما،

شما نمیدانید که کدام مورد میتواند در سایت شما بهتر عمل کند. نمیدانید که کدام سایت ها ممکن است برای وبسایت شما بک لینک با کیفیت تری باشند ، نمیدانید که رقابت بر سر کلمات کلیدی در کسب و کار شما به چه صورت است ، همچنین باید به روز باشید و بدانید چه مواردی دیگر برای سئو مفید نیست یا حتی مضر است به طور مثال در گذشته اگر صد ها بار کلمه کلیدی ” چرا به سئوکار نیاز داریم؟ ” یا آیا به سئوکار نیاز داریم؟ ” را در یک متن میگنجاندیم در صفحه اول گوگل نمایش داده میشدیم اما امروزه اگر بیش از حد از یک کلمه کلیدی به کار بگیرید ممکن است دچار جریمه از طرف گوگل شوید.

میتوانید لیست ارائه شده توسط سایت بک لینکو را که از گفته های گوگل استخراج کرده و در قالب یک فرمت مشخص درآورده است دانلود کرده و تمامی موارد را مطالعه کنید اما نمیدانید برای کدام مورد وقت بیشتری بگذارید. تمام این موارد نیاز مند آزمون و خطا و به دست آوردن تجربه است که اگر خودتان از پس آن برمی آیید و همچنان دوست دارید که سئو را یاد بگیرید راه برای شما ساده ، زمان بر و پر از نکات ریز است.

سئو سایت توسط متخصص :” آیا به سئوکار نیاز داریم؟ “

همان طور که شما میتوانید کار های مهاجرت خود را خود انجام دهید اما میتوانید آن را به یک وکیل مهاجرت بسپارید . دو مورد میتواند در مورد این موضوع تاثیرگذار باشد . شما تجربه چندین بار مهاجرت را ندارید و همچنین شما وقت کافی برای به تعویق انداختن آن را ندارید به همین دلیل کار های خود را به یک وکیل واگذار میکنید.

سئوکار وکیل شما در مقابل گوگل

سئو کار نیز مانند وکیل مهاجرت است ! اگر شما صاحب یک کسب و کار بزرگ سنتی هستید و میخواهید وارد فضای دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ شوید شما تجربه و وقت مورد نیاز را ندارید و احتمالا حتی آورده شما بر اساس این که وقت خود را صرف کار دیگری میکنید کمتر شود . بنابراین تصمیم میگیرید که سئو سایت را فردی بسپارید که با وقت کمتری شما را به نتیجه ی دلخواه بسپارد.

بنابراین بر اساس این که چگونه کسب و کاری هستیم و چه روشی را در پیش گرفته ایم میتوانیم به این سوال پاسخ دهیم که ” آیا به سئوکار نیاز داریم؟ ” و ” چرا به سئو کار نیاز داریم یا نداریم؟ ”

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

کیارش خمسی

میرکیارش خمسی متخصص دیجیتال مارکتینگ

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند.

hiper-fix-content

اخبار و بروز‌رسانی‌های هایپراد

مشاهده همه »

آموزش تبدیل فایل صوتی و ویدیویی به متن

چگونه فایل های ویدیویی و صوتی را به متن تبدیل کنیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

آیا به سئوکار نیاز داریم؟

چرا به سئوکار نیاز داریم؟ آیا خودمان میتوانیم سئو سایت را انجام دهیم؟

اخبار و بروزرسانی‌ها - ارسال شده در

با موفقیت ثبت شد